Ataköy Evden Eve Nakliyat/05392438404

Ataköy Evden Eve Nakliyat/05392438404  Evex Evden Eve Nakliyat

Ataköy Evden Eve taşıma firması olarak asansörlü taşımacılık ve sigortalı şehir içi, şehirler arası nakliye hizmeti vermekteyiz. Ataköy taşıma, Lojistik ve Taşımacılık sektöründe faaliyet sürdüren İstanbul Evex taşıma firmamız Profesyonellik kazanmış senelerın deneyimli şirketidır. Ataköy evden eve nakliye İstanbul Ataköy nakliyat taşıma firması

Ataköy Evden Eve nakliyat Firması
Uzman ekip kadromuz ve güncel teknolojik ekipmanlarımız ile tüm taşıma işlemlerini yerine getirebilecek teşkilatlanmaya sahibiz. Bir firma veya ev den tutun da bir fabrikaya değin her türlü taşıma planını yerine getirebilecek kapasiteyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İstanbul Kadıköy’ ün önder nakliyat firması olarak başta Ataköy olmak üzere tüm Türkiye’ ye hizmet vermekteyiz.


İstanbul Evex Ataköy Evden Eve taşıma sektörüne hakim, alanında uzman ekip ve ekipmanlara sahip olan firmamız Sektörün parlayan yıldızı haline gelmeyi başarmıştır. Eşyalarınızı önceden ekspertiz dostumızın analizi ile tespit ederek, büyüklüğüne göre bir plan çıkarırız. Buna uygun taşıma aracı ve ekibi belirleriz. Duruma bakılırsa ekip ve ekipmanları mızın sayısında artışa da gidebiliriz.

Ataköy Eşya Paketleme
Ataköy Evden Eve nakliyat ekibimiz alanında uzman personellerden oluşmaktadır. Nakliyesi yapılacak ev köşk villa taşıma yada işyeri eşyalarınızı eşyalarınızı özenli bir halde paketliyoruz. Eşya Paketleme öncelikle küçük şeylerden başlayarak, özellikle de cam ve kırılabilir eşyaları paketliyoruz. Gazete kağıtlarıyla sarıyoruz. Taşınma esnasında kırılmaması için de köpük paketlere koyarak kırılmalarını engelliyoruz. Sonraki aşamada giyim eşyalarını paketliyoruz. Mobilyalarını de montaj yaparak ayırıyoruz. Çizilmesinler diye ambalajlıyoruz. Aynı şekilde beyaz eşyaları da ambalajlayıp taşımaya hazır hale getiriyoruz.

Ataköy Tavsiye nakliyat Firması
Bu güne kadar icra ettiğimız tüm taşımalarda müşterilerimiz sürekli olarak bizleri aramışlardır. Ataköy Evden Eve nakliyat bölgesinde sürekli müşterilerimiz mevcuttur ve kendi müşterilerimiz kendi çevrelerine de Evex Nakliye firmamızı gönül rahatlığıyla tavsiye etmektedirler. Bu hem onların aynı zamanda yönlendirdikleri kişilerin yararına olan bir durumdur. Tavsiye üzeri gelen müşterilerimize özel indirim uygulamaktayız.

Ustalaşmış Ataköy nakliyat Şirketi İle Güvenle Taşının
Ataköy nakliyat Sözleşmesi
Ataköy Evden Eve nakliyat öncesi taşınma sürecinin tüm detaylarını içeren bir taslak metin ile müşterimiz arasında uzlaşı sağlamaktayız. Müşterilerimizin isteği üzerine maddeler eklenebilmekte ve çıkarılabilmektedir. Nakliyat sözleşmesi müşteri yararı gözetilerek karşılıklı anlaşmaya varılarak hazırlanmış olur. Her iki taraf da mutabık kalır ise sözleşme imzalanır.

Ataköy Sigortalı taşıma
Ataköy Sigortalı nakliyat, Ataköy Nakliye bölgesinde ve tüm bölgelerimizdeki taşıma çalışmalarımızda uyguladığımız bir hizmettir. Sigortalı evden eve nakliye Eşyalarınızın taşınma esnasında darbelenme, çizilme veya kırılma gibi herhangi bir zarara rağmen tedbir fakatçlı uyguladığımız bir yöntemdir. Anlaşmalı olduğumuz sigorta acentesi vasıtasıyla eşyalarınızı bedelinin üzerinde bir maliyetle sigortalatmaktayız. Oluşacak bütün zararlarınız sigorta kapsamında tarafımızca karşılanmaktadır.

Ataköy Asansörlü Evden Eve taşıma Ataköy Evden Eve Nakliye çalışmalarımızda Asansörlü evden eve taşıma hizmetimiz kat sayısının fazla olduğu yerlerde tercih edilmektedir. Asansörlü taşıma hizmeti ile nakliye işlemleri daha kısa devam eder. Asansörlü Nakliye Aracı 3-5 bireyin saatlerce tüm gün sürecek nakliye işlemini bir kaç saat içinde tamamlar. Ayrıca 5 kişinin çalışmasına gerek kalmadığından daha da ekonomiktir. Hem zamandan bununla beraber paradan tasarruf ederek güvenli ve konforlu taşının.

Ataköy Şehirci Evden Eve Nakliye
Şehiriçi evden eve taşıma hizmetimiz İstanbul Ataköy ve Anadolu Yakası ile Avrupa Yakası başta olmak üzere 39 ilçe ve tüm semtler için geçerlidir. Şehiriçi taşımacılık hizmetlerimiz kapsamında ihtiyacınıza yönelik nakliye hizmeti sunuyoruz. Gerekli araç, malzeme, ekip ve ekipmanlarımız ile eşyalarınızı güvenle taşıyoruz. Bu kapsamda sunmuş olduğumuz nakliye hizmeti çeşitleri aşağıda sıralanmıştır.

Ev nakliyat Yazılık taşıma Kışlık Taşıma
Şehiriçi Nakliye
Şehirler Arası taşıma
İş yeri ve Ofis Taşıma
Şirket Taşımacılığı
Parça Eşya taşıma Beyaz Eşya nakliyat Mobilya nakliyat Ataköy Şehirler Arası nakliyat
Ataköy Evden Eve nakliyat alanında tüm illere şehirler arası nakliye seferleri düzenlemekteyiz. Şehirler arası evden eve taşıma, taşıma hizmetimiz Tüm Türkiye’ de tüm illere yapılmaktadır. Arzu ettiğiniz İl ve ilçeye taşıma hizmeti vermekteyiz. Evex taşıma firmamız sahip olduğu lokal takımlar ve bağlantılar ile bütün illerde çalışmalarını sürdürmektedir. Şehirlerarası nakliyat Fiyatları sayfamızdan taşınmak istediğiniz ile tahmini averaj nakliye ücretlerinin ne kadar olduğuna baka bilirsiniz.

 

Ataköy Evden Eve Taşıma Şirketi
Evden ve taşıma firmaları içinde en profesyonel ekip ve ekipmanlara sahip firma Evex nakliyat firmamızdır. 40 yıllık deneyim ve sektörel tecrübelerimizle hizmetinizdeyiz. İşyeri Ev ve Ofis Taşıma şeklinde nakliye hizmetleri kapsamında eşyalarınızı taşıyoruz.

Ataköy Evden Eve taşıma Fiyatları
Ataköy Evden Eve nakliyat fiyatları açısından en uygun hizmeti vermekteyiz. En ucuz evden eve taşıma hizmeti vermemize rağmen en kaliteli nakliyat çalışmasını sunmaktayız. Deneyin ve siz de mutlu müşterilerimiz arasına katılarak farkı yaşayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

REFERANSLAR

Open chat