Hakkımızda

Evden eve nakliyat başta olmak üzere şehir içi nakliyat, asansörlü nakliyat, ofis ,büro taşımacılığı, fabrikalara, devlet kurumlarına, bankalara, inşaat firmalarına ve alt yüklenicilere nakliyat, ev eşyası depolama gibi alanlarda da sizlerin yanındayız. Evex Nakliyat ailesi olarak en değer verdiğimiz şey müşterilerimizin yapılan işten memnun olmasıdır. Bundan dolayı %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışmaktayız. Hem kurumsal taşımacılıkta hem de bireysel eşya taşımacılığında binlerce olumlu referansa sahip bir firmayız. Güler yüzlü ve işinde uzman bir kadro ile taşınmanın verdiği tüm stresi ortadan kaldırıyoruz. Faaliyetlerimizi gerçekleştirirken hizmet kalitemiz için insan kaynağını en önemli değer olarak görmekteyiz. Bu nedenle iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uymayı, teknolojik yenilikleri izleyerek gerekli kaynakları ayırmayı, eğitimlerle iç iletişimi ve çevre bilincini geliştirmeyi ilke ediniyoruz. Evex Evden Eve Nakliyat 2005 Yılından bu yıla kadar müşteri potansiyelinin en iyi ve en üst zirvede olması için kuruldu… Hizmetimizin siz değerli müşterilerimiz için güven ve iyi oluşunu ibraz etmesi için muhakkiyetini her zaman korumuştur.

VİZYONUMUZ

Teknolojik gelişmelerin hız kazandığı modern dünyamızda, faaliyetlerini evrensel ve ulusal ticari etik kurallar çerçevesinde yerine getirirken, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ve güvenli hizmet prensiplerinden ödün vermeden, uluslararası evden eve eşya taşıma sektöründe başarılı bir temsil ile en geniş müşteri portföyüne ulaşarak öncü ve marka bir firma olmak.

EVDEN EVE NAKLİYE
Evden eve nakliye alanındaki donanımını geliştirerek her geçen gün daha kaliteli bir nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Hizmetlerini Ulaştırma Bakanlığından verilmiş olan yetki belgesi, lisanslı taşıma belgesi ve tescillenmiş olan markası ile hizmet sunmakta olan firmamız, her türlü nakliyat işleminizi üst düzey bir özen ile gerçekleştirmekte ve müşterilerimizin bize duymuş olduğu güveni perçinleyerek yoluna devam etmektedir.

REFERANSLAR

Open chat