Avrupa Yakası Evden Eve Nakliyat

Avrupa Yakası Evden Eve Nakliyat

Evex  Nakliyat Avrupa yakasında Nakliyat hizmetini Vermektedir

İstanbul evden eve nakliyat firmaları içinde en güvenli ve garantili taşımacılık hizmeti sunan kurumsal nakliye şirketiyiz. İstanbul’da şehir içi taşıma, şehirler arası taşıma, ofis taşıma, parça eşya taşıma, asansörlü taşıma sektöründe hizmet vermekteyiz. Resmi faturalı kurumsal nakliye şirketleri arasında önder konumda olan evden eve nakliye sektörü için örnek alınan klavuz niteliği taşımaktayız. Siz istanbul lojistik firmaları içinde taşıma firmanızı seçerken lojistik firmalarını araştırarak seçmelisiniz.

İstanbul lojistik kıymetli müşterileri istanbul nakliyat firması olarak; ev taşıma şirketi arayan yurttaşlarımız için güvenli garantili uygun fiyat nakliyat firmasıdır. İstanbul’un en köklü ve eski evden eve nakliyat firmalarından biriyiz. İstanbul nakliye, nakliyat taşımacılık hizmetlerini sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz fiyat teklifini mail ile, Whatsap ile veya teklif al kısmından talep isteği oluşturun. Talep ettiğiniz taşıma hizmetiniz hijyenik temiz nakliye elemanlarımızca korona virüs tedbirlerine uyarak güvenle gerçekleştirilir.

 

 

Avrupa Yakası Evden Eve nakliyat Firmaları

Artık İstanbul’u iki ayrı şehir olarak Avrupa ve Asya olarak değerlendiriyoruz. Niçin mi? 3. Köprünün açılması ile nakliyecinin iki yaka arası git gel mesafesi Bursa ya git gel mesafesine eşitlenmiş durumda. Siz hemen hemen fark etmediniz mi?

3. Köprü geçiş fiyatları ile ilgili yazımızda bu mesafeyi incelemiş ve tespitini yapmıştım. Şişli ilçesinden Kadıköy ilçesine gelmek isteyen nakliyeci 3. Köprüyü kullanırsa 2. Köprüye nazaran dört kat daha çok mesafe kat ediyor. Ayrıca nerede ise 9 kat daha fazla köprü geçiş ücreti ödüyor.

İşte tam olarak bu mesafe ve köprü geçiş ücretleri farkından dolayı artık nakliyeciler özelliklede evden eve nakliyeciler için İstanbul artık iki farklı şehir gibi muamele görüyor. Avrupa Asya arası meydana getirilen nakliyat işleri de sanki şehirlerarası evden eve nakliyatmış benzer biçimde fiyatlandırılıyor.

Peki, bu maliyetlerden kaçmanın bir yolu var mı?

Eğer Avrupa yakasından Asya yakasına taşınacaksanız bu maliyetler maalesef nakliyat fiyatınıza yansıyacaktır. Sadece eğer Avrupa yakasında bir taşınma işlemi gerçekleştirecekseniz tercihinizi Avrupa yakası taşıma şirketlerinden yana kullanmanız lazım böylece taşıma işini meydana getirecek nakliyeci iki yaka arası git gel yapmamış olacak.

Burada da karşımıza şöyle bir sorun çıkıyor. Hangi firma Avrupa yakası taşıma firması hangisi değil? Iyi mi tespit yapabiliriz? Evet, bu farkı yapmak basit değil, hakkaten biraz çabalamamız lüzumlu. Arama motorun da üst sıralara çıkmak ve satın alan kaçırmak için İstanbul evden eve nakliyat firmalarının çoğunun hem 0212 aynı zamanda 0216 ile başlayan numaraları var.

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Evden Eve Nakliyat Firması arayışında olan vatandaşlarımıza Profesyonel nakliye ekibimizle Sigorta Sözleşmeli evden eve taşıma hizmetleri sunuyoruz. Profesyonellerin tercihi güvenilir evden eve nakliyat İstanbul şirketi güvenli ev taşıma hizmeti sunar.

Avrupa Yakası Evden Eve Nakliyat : Evex Nakliyat Avrupa YakasıN DA Nakliyat Hizmeti Vermektedir
Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat : Evex Nakliyat Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat firmaları içinde en güvenli ve garantili taşımacılık hizmeti sunan kurumsal nakliye şirketiyiz. İstanbul'da şehir içi taşıma, şehirler arası taşıma, ofis taşıma, parça eşya taşıma, asansörlü taşıma sektöründe hizmet vermekteyiz. Resmi faturalı kurumsal nakliye şirketleri arasında önder konumda olan evden eve nakliye sektörü için örnek alınan klavuz niteliği taşımaktayız. Siz İstanbul lojistik firmaları içinde taşıma firmanızı seçerken lojistik firmalarını araştırarak seçmelisiniz.

Taşıma sırasında yaşanan maddi ve manevi, anlaşmalı olduğumuz kasko acenteleri tarafından giderilmektedir. Hazırlanan kasko poliçeleri sayesinde güvenli bir taşıma hizmet sunmaktadır. Her eşya ekspertiz ekiplerimiz tarafından kayıt altına alınmaktadır.

Ofis veya evlerde kullanılmayan tüm eşyalar firmamız tarafından depolanmaktadır. Depolama süresinde de herhangi bir kısıtlama getirilmemektedir. Ayrıca geri teslimat işlemleri en geç 48 Saat içerisinde gerçekleştirilmektedir. Tüm depolama alanlarımızın güvenliği maksimum bir düzeydedir..

REFERANSLAR

Open chat