İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması

Evden Eve nakliyat
Evden Eve taşıma sıkıntılı sektörlerden biri olan evden eve nakliye sektörü, firmaların yapmış olduğu hatalardan dolayı hep negatif değerlendirilmektedir. Fakat Evex nakliye bu düzeni bozmuş ve en iyi evden eve taşımacılık sistemini Türkiye’ye getirmiştir.
Evex Nakliye hizmetleri sektöründe 15 yıldır hizmet veren firmamız siz müşterilerimizin sürekli tercih ettiği Evex Evden Eve nakliyat firması olmaktan gurur duyuyoruz. En kaliteli en profesyonel ve akılda kalıcı ev taşıma hizmeti sağlamak ve sizleri Evex taşıma ailemize dahil etmek bizim en duyarlı olduğumuz çalışma politikalarımızdadır. Her koşulda ve icra ettiğimız tüm eşya taşımacılık faaliyetlerinde aynı kalite standartları ölçüsünde hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Müşteri iyisi fenasü yapmaksızın, bütün müşterimizin eşyalarına verdiği şuurle kıymetin bilinci ile hareket ediyoruz. Eşyanızın taşınma süreci ile yakından ilgilenerek, paketleme aşamasından yeni evinize taşıma aşamasına kadar büyük bir temizlik içinde çalışıyoruz. Uluslararası Birliği standartlarında bir taşınma işlemini sizlerle buluşturarak, yüksek kaliteli şekilde nakliyat işlemlerinizi ev taşıma gerçekleştiriyoruz. Bayağı yıllardır sektörün içinde olmanın verdiği deneyimler ve deneyim ile, her geçen gün kendimizi daha çok geliştiriyoruz. Alan kişi her zaman haklıdır düsturunu kendimize ilke edinip, her türlü evden eve taşıma ve depolama işlemlerinde siz kıymetli müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bireysel yada kurumsal şirketlerin ihtiyaç duyduğu taşıma hizmetleri, pek çok firma tarafınca verilmektedir. Sadece Evden Eve Taşımacılık hizmetleri ciddi bir alt yapı desteği ve uzman ekip ekibi gerekmektedir.

Evlerde, iş yerlerinde yada şirketlerde bulunan eşyalar, en ufak bir kaza sonucunda bir daha kullanılamaz bir hale gelmektedir. Evden eve nakliyat Fiyat Al firmaları bu nokta da gereken özeni göstermemektedir.

Dolasıyla da maddi kayıplar yaşanmakta ve birçok müşteri mağdur olmaktadır sadece Evex taşıma firması, ustalaşmış bir çalışma prensibi yardımıyla tüm taşıma hizmetlerini sorunsuz bir şekilde vermektedir.

Evden Eve Nakliye Firmaları
Evex evden eve taşıma firması, yaşam alanlarında bulunan tüm eşyaları İstanbul’un çeşitli semtlerine götürmektedir.

Taşımacılık hizmetleri Türkiye’nin 81 ili için geçerli olmakla beraber Ankara, İzmir Bursa ve Muğla gibi büyük şehirlere de hafta da en az 4 sefer sevkıyat desteği sağlanmaktadır.

Nakliyat işlemlerine başlanmadan önce tüm eşyalar üst düzey bir kaliteyle paketlenmekte ve araca yüklenmektedir.

Yüklemeler sırasında eşyaların ağır darbelere maruz kalması söz mevzusu değildir.

Ayrıca Evex evden eve nakliye firması montaj desteği sayesinde müşterilerinin zahmetsiz bir hizmet almalarını sağlamaktadır.

Mobilyalar, kanepeler yada dolaplar uzman marangoz ustaları tarafınca ergonomik bir halde kurulmaktadır. Bu sayede müşterilerin ayrı bir maliyet ile karşılaşmaları engellenmektedir.

Evden Eve Nakliye Fiyatları
Evden eve taşımacılık fiyatları hesaplanırken dairelerin oda sayıları göz önünde bulundurulmaktadır.

Tüm eşyaların paketlenmesi, montaj edilmesi yada çalgılara yüklenmesi gibi işçiliklerde bu fiyatlara dahil edilmektedir. Evden eve taşıma firmamız ise, 1+1 ve 2+1 şeklinde daireleri makul rakamlar ile taşımaktadır.

Müşterilerimize özel yüzde 25’lere varan indirim oluşturan Evex taşıma firmamız, ofis, parça eşya ve şirket taşımacılığı gibi tüm hizmetleri makul rakamlara vermektedir.

Ayrıca anlaşılmışım haricinde kalan herhangi bir fazladan ücret talep edilmesi söz konusu değildir.

Evden eve taşımacılık fiyatları, şehir dışına düzenlenen sevkıyatlar için farklılık göstermektedir.

Sadece firmamız kilometre başına düşen ücretler yerine komple yük taşıma üzerinden fiyatlandırma gerçekleştirmektedir.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat
Firmamız, müşteri memnuniyetini sağlamak ve taşıma işlemlerinin güvenliğini arttırmak için sigortalı nakliyat hizmeti vermektedir.

Yani taşınması muhtemel olan tüm eşyalar ekspertiz ekipleri tarafınca incelenmekte ve daha sonrasında sigortalanmaktadır.

Evden eve taşıma Platformu hizmetleri sırasında maddi zarara uğrayan eşyaların değerleri kadar müşterilerimize tazminat ödenmektedir.

Kaliteli bir hizmet almak için sizde derhal firmamız ile mesajşime geçebilirsiniz.

Gurur duyar

– Eşyalarınız araç hareket etmeden sigortalanır ve sigorta belgesi tarafınıza teslim edilir

– Çünkü siz bizim için değerlisiniz. Çünkü bizler Hayallerinizi Taşıyoruz

– Çünkü biz işimizi severek yapıyoruz.

– ustalaşmış Ekiple İle Hizmetinizdeyiz. Dürüstlük,Saygı,güven,Kalite

– Asansörlü nakliyat Hizmeti De-montajı yapılmış olan eşyalarınız çağdaş paketleme sistemi ile paketlenir. Kırılmaz ve çizilmezliği güvence altına alınır.Kolileme İşlemi İçin kadın Personel hizmeti

– Güvenli Ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

– kimi zaman bizi farklı kılan özellikler bir tek bunlar değil, bizimle çalışan değerli müşterilerimiz daha iyi bilir

Evden Eve Nakliyat Şirketi : Evden Eve Nakliyat Şirketi Evex Nakliye Şirketi İstanbulda
Uygun Nakliyat : Evex Nakliyat Uygun Fiyatlara Çalışmaktadır

Evden Eve nakliyat Evden Eve taşıma sıkıntılı sektörlerden biri olan evden eve nakliye sektörü, firmaların yapmış olduğu hatalardan dolayı hep negatif değerlendirilmektedir. Fakat Evex nakliye bu düzeni bozmuş ve en iyi evden eve taşımacılık sistemini Türkiye'ye getirmiştir.

Evden Eve nakliyat Evex Nakliyat Evden Eve taşıma sıkıntılı sektörlerden biri olan evden eve nakliye sektörü, firmaların yapmış olduğu hatalardan dolayı hep negatif değerlendirilmektedir. Fakat Evex nakliye bu düzeni bozmuş ve en iyi evden eve taşımacılık sistemini Türkiye'ye getirmiştir.

Evden Eve nakliyat Evden Eve taşıma sıkıntılı sektörlerden biri olan evden eve nakliye sektörü, firmaların yapmış olduğu hatalardan dolayı hep negatif değerlendirilmektedir. Fakat Evex nakliye bu düzeni bozmuş ve en iyi evden eve taşımacılık sistemini Türkiye'ye getirmiştir.

REFERANSLAR

Open chat