İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve taşıma
Evex Nakliye Şirketimize hoş geldiniz. Evex Nakliye sistemlerinde sektörde 15 senedir hizmet veren Şirketimiz siz kıymetli müşterilerimizin sürekli tercih ettiği Evex Evden Eve nakliyat firması olmaktan gurur duyuyoruz. En kaliteli en hızlı ve akılda kalıcı hizmeti sağlamak ve sizleri Evex taşıma ailemize dahil etmek bizim en kırılgan olduğumuz iş politikalarımızdadır. Her koşulda ve yaptığımız tüm taşımacılık faaliyetlerinde aynı kalite standartları ölçüsünde ev taşıma hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Müşteri ayrımı evden eve nakliyat sektöründe yapmaksızın her müşterimizin eşyalarına verdiği kıymetin bilinci ile hareket ediyoruz. Eşyalarınızın taşınma süreci ile yakından ilgilenerek, paketleme aşamasından yeni evinize yerleştirilme aşamasına kadar büyük bir titizlik içerisinde çalışıyoruz. Avrupa Birliği standartlarında bir taşınma işlemini sizlerle buluşturarak, yüksek kaliteli şekilde nakliyat işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Uzun senelerdir sektörün içerisinde olmanın verdiği deneyim ve edinim ile, her geçen gün kendimizi daha fazla geliştiriyoruz. Satın alan her süre haklıdır düsturunu kendimize ilke edinip, her türlü evden eve taşıma ve depolama işlemlerinde siz değerli müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Hızlı ve Özenli Evden Eve taşıma Hizmeti İçin Evex İle anında! %50 İndirim’ den başlamış olan Uygun ve durağan Fiyatlar ve %100 kıvanç Garantisi. Anında taşıma fiyatınızı Hesaplatın.

Evden Eve Taşımacılık
Şirketimiz 2005 yılında kurulan şirketimiz devamlı kendini yenileyerek bugünlere kadar gelmiştir. Kurulduğu günden itibaren ev eşyası, yazıhane, mobilya, şirket, piyano, kasa ve değerli eşya taşımacılığında faaliyet göstermektedir. Yüzde yüz kalite bilinciyle çalışan şirketimizin ilk hedefi müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır. Günün taşımacılık anlayışına uygun kalite ve standartlarda hizmet vermekteyiz. Eşyalarınız öncelikle tecrübeli eksperler tarafından ekspertiz yapılıp, taşımada ne tür bir aracın kullanılacağı ve gerekecek malzemelerin tespitinin yapılmasından sonra mutabakat sonucunda anlaşılan tarih ve saatte nakliyeniz iklim şartlarından etkilenmeksizin profesyonellikle gerçekleştirilir. Taşınma sırasında eşyalarınız sigortalı olduğundan zarar görse bile anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketi tarafınca karşılanacaktır.

Ofis İşyeri Taşımacılığı
Kurumsal şirketlerin ihtiyaç duyduğu ofis taşıma hizmetleri firmamız tarafından profesyonel bir şekilde verilmektedir. Büro ve Holding taşımacılığı noktasında da her türlü destek sağlanmaktadır. Ofis taşıma hizmetleri uzman personellerimiz sayesinde sorunsuz bir şekilde verilmektedir.

Sigortalı Eşya Taşımacılığı
Taşıma sırasında yaşanan maddi ve manevi, anlaşmalı olduğumuz kasko acenteleri tarafından giderilmektedir. Hazırlanan kasko poliçeleri sayesinde güvenli bir taşıma hizmet sunmaktadır. Her eşya ekspertiz ekiplerimiz tarafından kayıt altına alınmaktadır.

Eşya Depolama
Ofis veya evlerde kullanılmayan tüm eşyalar firmamız tarafından depolanmaktadır. Depolama süresinde de herhangi bir kısıtlama getirilmemektedir. Ayrıca geri teslimat işlemleri en geç 48 Saat içerisinde gerçekleştirilmektedir. Tüm depolama alanlarımızın güvenliği maksimum bir düzeydedir.

Ofis İşyeri Taşımacılığı : Ofis İşyeri Taşımacılığı
Sigortalı Eşya Taşımacılığı : Sigortalı Eşya Taşımacılığı

Eşya Depolama Ofis veya evlerde kullanılmayan tüm eşyalar firmamız tarafından depolanmaktadır. Depolama süresinde de herhangi bir kısıtlama getirilmemektedir. Ayrıca geri teslimat işlemleri en geç 48 Saat içerisinde gerçekleştirilmektedir. Tüm depolama alanlarımızın güvenliği maksimum bir düzeydedir.

İstanbul Evden Eve taşıma Evex Nakliye Şirketimize hoş geldiniz. Evex Nakliye sistemlerinde sektörde 15 senedir hizmet veren Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılıyor ? Şirketimiz siz kıymetli müşterilerimizin sürekli tercih ettiği Evex Evden Eve nakliyat firması olmaktan gurur duyuyoruz. En kaliteli en hızlı ve akılda kalıcı hizmeti sağlamak ve sizleri Evex taşıma ailemize dahil etmek bizim en kırılgan olduğumuz iş politikalarımızdadır.

İstanbul içinde ihtiyaç duymuş olduğunuz asansörlü evden eve nakliyat hizmeti ile ilgili profesyonel çözüm ortağınız Evex nakliye olarak hizmet sağlıyoruz. Büyük katlı binalarda yapılacak olan taşımacılık işlemlerinde mobil dış cephe asansörü kullanarak taşımacılık işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Asansörlü taşımacılık hizmeti sayesinde evin içerisinde yer alan eşyaların tamamı bina içerisinde taşınmak yerine bina dış cephesine kurulan mobil asansör ile gerçekleştirilmektedir.

REFERANSLAR

Open chat