İşyeri Taşıma

İşyeri Taşıma 05392438404

İşyeri Taşımacılığı firması İstanbul İşyeri taşıma İstanbul’da işyerinizi sorunsuz taşır. Profesyonel Garantili Sigortalı iş yeri taşıma şirketi ile taşının. İşyeri Taşıma hizmetlerinde en güvenli taşıma hizmetini Güvenilir nakliye firmasından alın. İstanbul’da çok katlı iş yeri taşıma işlemlerini iyi şekilde gerçekleştiren işyeri taşıma şirketiyiz.


İşyeri Taşımacılığı İstanbul işyeri taşıma firması
İşyeri Taşımacılığı Hizmeti
İşyeri Taşımacılığı Hizmeti İstanbul’da 2000 yılında bu yana alanında uzman kadromuz ile yaptığımız taşıma çeşididir. Kurumsal yılların üretimini firmasıyla iş yerinizi taşıyoruz. Ofis Büro demirbaş malzemesini sağlıklı bir şekilde tek özenle montaj işlemi yapıyoruz. Sökülen tüm eşyalar ayrıca ambalajlanıp paketlenmektedir. Bunun yanı sıra kırılacak cam türü malzemeleri de Kırılacak şeklinde işaretlenerek taşınır. Gideceğiniz yerde Montaj bizim tarafımızca yapılır. Bu sayede ayrıca mobilyacı veya usta tutmanıza gerek kalmaz. Bütün eşyalarınızı sigortalı nakliyat hizmetimiz ile güvence altına alıyoruz.

İşyeri Taşıma Şirketi
ofis Taşıma
Evex İşyeri Taşıma şirketi olаrаk nakliyat sektöre girdiğimiz ilk günden bu yana, müşteri mеmnuniyеti anlaуışını ilke edindik ve daha уolа çıktığımız ilk günün lider firması olmа hedefini benimsedik. Fіrmamız İstanbul’dan tüm Türkiye’ye şehirler arası evden еvе taşımacılık, vіlla tаşımаcılığı, nakliyat taşımacılığı, piyаno gibi ve çelik kаsа nakliyat akla gelen bütün hіzmetlerі verilir.

Asansörlü İş Yeri Taşıma
İstanbulda Asansörlü İşyeri Taşıma hizmetimiz ile yüksek katlı rezidans binalarında taşımayı kolaylaştırma hedefindeyiz. Güvenli ve garantili taşıma hizmeti hedefleyen nakliye şirketimiz kısa süre içerinde eşyalarınızı taşımak. Asansörlü Nakliye aracımız 15 kata kadar çıkabilir. Çelik sağlam ve güvenli aracımız ayrıca asansör şeklinde de hizmet vermektedir.

İşyeri Taşımacılığı Hizmetinde Evex Nakliyat Firmamızı Seçme Nedeniniz:
Güvenilir Firma Olmamız kaliteli
İş Anlayışımız
Müşteri Memnuniyetli Çalışmamız
Değişim ve Yeniliğe Açık Firma Olmamız
Çok Katlı İşyeri Taşıma Hizmeti
Çok katlı işyeri taşıma şirketi olarak yüksek katlı işyeri ofis ve holdinglerin taşınmasını sağlıyoruz. İstanbul çok katlı işyeri taşıma firması arayışında olan vatandaşlarımız için Kurumsal referanslarımız ile gerçekleştireceğimiz hızlı güvenli ve memnuniyet verici taşıma örneklerini sunabiliriz. Sizlerin profesyonel nakliye hizmetlerimizden bire bire bire yararlanmaları için gerekli tüm olanaklarımız ile dilediğiniz zaman ve istediğiniz noktaya ücretsiz ekspertiz hizmetlerimizden yararlanın. Ayrıca dilediğiniz işyeri taşıma işlemlerini yazılı yazılı sözleşmeli nakliyat sözleşmesi imzalıyoruz.

Şirket Hakkında Taşıma Sorulan Sorular
İşyeri Taşıma Ne Kadar Sürer?
Bir işyerinin şirket taşıma, ofis taşıma firma büyüklüğüne göre değişir. Normal bir firma aynı gün içinde taşınır.

İşyeri Taşımacılığı Ürünleri Ne Kadar?
İşyeri ve Ofis nakil aleti hacmine ve eklerine göre değişir. Eşyalarınıza göre düşebilir, yükselebilir. Ücretler 1500 tl den başlamaktadır.

Bir İş Yeri Kaç Kişi İle Taşınır?
Normal bir iş yeri ofisi 3 kişi ile taşınır. Ofis sayısı artarsa ​​kişi sayısı da artar.

İş Yeri Şirket Taşıma İşlemleri Sigortalı Mıdır?
Evet, sadece ofis şirket taşıma çalışmamız değil. Bütün nakliye işlemlerimiz sigorta garantili bir şekilde yapılmaktadır.

İşyeri taşıma firması telefon numarası
İş yeri taşıma şirketi iletişim telefon numaraları irtibat bilgileri: 05392438404

REFERANSLAR

Open chat