kadıköy evden eve nakliyat/05392438404

kadıköy evden eve nakliyat/05392438404 Evex Evden Eve Nakliyat

Kadıköy evden eve taşıma İstanbul Kadıköy nakliyat firması sigorta garantili şehir içi taşıma ev taşıma ofis Taşıma lojistik hizmeti sunar. Evex Kadıköy Evden Eve Nakliye olаrаk taşımalık sektörüne girdiğmiz ilk günden bu yana, alan kişi mеmnuniyеti anlaуışını ilke edindik ve daha уolа çıktığımız ilk gün sektörün lider firması olmа hedefini benimsedik. Kadıköy evden eve taşımacılık şirketimiz ev, ofis ve işyeri taşımacılığı alanında uzman personel ekibi ile tavsiye ustalaşmış nakliye hizmeti vermektedir. Kadıköy Taşımacılık alanında faaliyet gösteren Evex nakliyat satın alan memnuniyetini en üst seviyede meblağ.
Kadıköy evden eve taşıma İstanbul kadıköy nakliyat firması


Kadıköy Evden Eve taşıma
kadıköy evden eve nakliyat
Fіrmamız İstanbul Kadıköy ilçesinde ve Kadıköy’den şehirlerarası evden еvе taşımacılık, оfis&bürо nakliyatı, vіlla tаşımаcılığı, askılı nakliyat vе fuar taşımacılığı, piyаno ve çelik kаsа taşımacılığı benzer biçimde akla gelen tüm hіzmetlerі vermektedir.

Evex nakliyatı Seçme Nedeniniz:

Kaliteli İş Anlayşımız
müşteri Memnuniyetli Çalışmamız
Değişime ve Yeniliğe Açık şirket Olmamız

Kadıköy Hakkında
Kadıköy’ün kurumu, Bizans’tan ve İstanbul’un müesseseundan 17 sene kadar öncedir. Kuruluş vakiti olarak M.Ö. 675 senesi kabul edilir. Fikirtepe’den sonraki ilk yerleşme bugünkü Moda Burnu ile Yoğurtçu arasında kalan yerde kurulan Halkedon (Bakır ülkesi) olmuştur. Bu şehirden günümüze rastgele bir kalıntı erişmemiştir. Fetih senelerinde minik bir yerleşim birimi olan Kadıköy, fethi takib eden senelerde da çok büyük bir gelişme göstermemiştir. Kadı Hızır Bey’in, bugünkü Osmanağa Camii’nin bulunmuş olduğu yere yapmış olduğu cami, Osmanlı’nın buradaki ilk ehemmiyetli yapısı olmuştur. Kadıköy’ün aslolan gelişmesi, 19. Asrın 2. Yarısında, Selimiye Kışlası, Haydarpaşa Askeri Hastanesi şeklinde ehemmiyetli yapıların inşasından hemen sonra adım atmıştır. Bilhassa 1857’de başlayan tertipli vapur seferleri Kadıköy’ü yerleşim için daha seçenek edilir bir mevki haline getirmiştir. Kadıköy’ün bu özelliği günümüze kadar devam etmiştir. Kadıköy, 1869 senesinde o zamanlar daha büyük ve ehemmiyetli bir merkez olan Üsküdar Sancağı’na bağlanmıştır.

Uzun müddet Üsküdar’a bağlı kalan Kadıköy, 1930’da kaza olmuştur. Kadıköy, şehirleşmesini büyük ölçüde bitirmiş olmasına karşın nüfusu artmakta olan bir ilçemizdir. 1940 yılında nüfusu 58 bin olan Kadıköy, 1970’te 241 bin, 1985’te de 648 bin nüfuslu büyük bir şehir haline gelmiştir. Kadıköy’ün 1997 yılındaki nüfusu 699.379’dur. Kadıköy’de yaygın olan ekonomik etkinlik ticarettir. Kadıköy Çarşısı, Altıyol, Bahariye ve Bağdat caddeleri, ticari hareketliliğin yoğun olduğu yerlerdir. Kayışdağı’ndan çıkıp, Kalamış Koyu’na dökülen Kurbağalı Dere’nin çevreninde milattan 1500-3000 sene önce insanoğlunun yaşamış olduğuna konusunda izler, yapıtlar bulunmuş, sadece bugüne dek ciddi bir kazı ve araştırma yapılmamıştır.

Yalnızca Fikirtepesi dolayında ufak bir arkeolajik araştırma yapılmış, bir de yol ve apartman inşaatları sırasında ele geçen yapıtlar toplanıp, değerlendirilmeye çalışılmışsa da neticelar tatminkar olmamıştır. Ele geçen bulgular genel olarak iki metre kadar derinden çıkmıştır. Bunlar taştan, camdan, topraktan yapılmış yapıtlardır. 1942-1952 seneleri içinde Söğütlü çeşme Caddesi ve Gazhane ‘de yapılan kazılarda bronz çağına ilişik yapıtlar de bulunmuştur. Fikirtepe dolayında bulunan yapıtlar çekiç olarak kullanılan taşlar, inci taneleri, firuze taşı, tunçtan yapılmış ok ucu, balık iğnesi ve diğer çeşit iğnelerdir. Moda Burnu’nda ise, topraktan yapılmış kandiller, üzerinde boyalı nakışları olan vazolar, öküz heykeli, sakallı adam başı ve Kalkedon kitabesini intiva eden tunç bir levha bulunmuştur.

Kadıköy evden eve nakliyecilik süreında ve sıfır riskle gerekli tüm tedbirleri alarak çalışırız. Kadıköy evden eve taşımacılık hizmetimiz 2005 yılından bu yana devam etmektedir. Genişleyen araç filomuzla standart bir evden tutun da bir fabrikaya kadar derhal derhal tüm alanlarda taşıma hizmetini gerçekleştirebilecek kapasitedeyiz. Personel kadromuz başta İstanbul ve Kadıköy evden eve taşımacılık çalışma alanında uzman ve yetkin kişilerden oluşmaktadır. Bir tek Kadıköy ilçemizde değil İstanbul’umuzun diğer tüm ilçelerine de hizmet götürmekteyiz.

İstanbul Kadıköy evden eve taşımacılık ve öteki tüm illere şehir dışı taşımacılık hizmetimiz mevcuttur. Diğer illerde bulunan anlaşmalı lokal ekiplerimiz 7/24 her gün koordineli olarak çalışmaktayız. Müşterilerimizin taşıma işlemleri zamandan da tasarruf sağlanarak en kısa sürede yapılmaktadır. Doğal olarak bunun yanı sıra büro ve İşyeri Taşımacılığı, Ofis Taşımacılığı, Banka Taşımacılığı, Dershane Taşımacılığı, Evden Eve taşıma, Piyano Taşımacılığı, Müze Taşımacılığı, zamanı yaratı Taşımacılığı ve diğer alanlarda da hizmetlerimiz devam mevcuttur. Sizleri de zaman kaybetmeden Kadıköy evden eve taşımacılık büromuza bekliyoruz.

Ücretsiz Expertiz Hizmeti
Asansörlü Evden Eve nakliyat
Şehiriçi Evden Eve Taşımacılık
Şehirdışı Evden Eve nakliyecilik Sigortalı Evden Eve taşımacılıkPaketleme ve Ambalajlama Hizmeti
Kadıköy yöresi Ucuz taşımacılık Kadıköy yöreı Ucuz Taşımacılık, ucuz evden eve taşıma, ucuz taşıma fiyatları ile İstanbul’da ücretsiz ekspertiz hizmeti ile taşıma hizmeti sunuyoruz. Mega şehir İstanbul ilçesi Kadıköy’de ev taşımak çok zor bununla birlikte da fazla stresli bir iş. Kadıköy civarı Ucuz Taşımacılık isteyen müşterilerimiz oluyor.

Kadıköy En Yakın nakliyat Firması
yaptığımız görüşmelerde maksimum hizmet kalite ve minimum maliyetle nakliye ve taşımacılık işlerini yapmaktayız. Ucuz derken şu demek oluyor ki ucuz iş değil tabii ki de. Ekibimiz profesyonel deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Ucuz yani uygun fiyata mal olmasının sebebi, ekibimizin günü birlik çalışmayıp maaşlı elemanlarımız olduklarındandır. Kadıköy Evden Eve nakliyat çalgılarımız kendimize ilişkin olduğundan kendi şoförümüz olduğundan fazladan maliyetlerimiz yoktur. Tam olarak bu nedenle diğer taşıma firmalarına nazaran Evex taşıma daha caziptir.

Kadıköy Evden Eve taşıma Fiyatları Hesaplama
Kadıköy nakliyat şirketimiz Kadıköy taşıma Fiyatları aşağıda yer aldığı gibidir. Asansör Kurulumu Ücretli olup; Kolileme, Avize Montajlama, Duvar Montajlama, Stor Perde Montajlama şeklinde işlemler Ek Hizmetler dahilinde ücretlendirilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

REFERANSLAR

Open chat