Kuştepe Evden Eve Nakliyat

Kuştepe nakliyat

Kuştepe Evden Eve Nakliyat 05392438404

Kuştepe nakliyat firmamız; İstanbul’da Avrupa Yakasında evden eve nakliyat alanında ihtiyaçlarınıza özel çözümler çabasındadır. EVEX evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızı özenli bir sekilde, nakliyat hizmetinin gerektirdiği gibi kırmadan, dökmeden bir şekilde taşıma işlemi yapıyoruz. Eşyalarınıza karşı hasarlara karşı sigorta işlemi de yapıyoruz. Sizler de varsa ve sigortalı bir şekil de eşyalarınızın taşınmasını bizleri arayarak nakliyat talebinde bulunabilirsiniz. Nakliyat elemanlarımız özenle seçtiğimiz bireylerden oluşmakta ve bu bilgide tecrübeli ve uzman insanlardır. Bundan da elemanlarımız işini kısa sürede teslim etmek için disiplinli, pozitif, özenli ve özenle çalışmaktadır.


İstanbul; Türkiye’nin en büyük MEGA ŞEHİR VE Metropollerindendir.Nüfüsu bakımından yerlisi ve yabancısı ile birlikte çok kalabalık ve fazla şehirdir. Bu şehirde yaşamak ise kalabalıktan ötürü biraz zordur. Kalabalık bir şehir olduğu için hergun evden eve ofise ofise gibi taşınma olayları fazladır. Hayatınızın bir döneminde mutlaka taşınmak durumunda kalmışsınızdır. Hele bir de memursanız daha fazla yer değiştirme olasılığınız oluyordur. Bu sebeple İstanbul’da Güvenilir bir nakliyat firması bulmak ise daha da bir zordur. İstanbul’daki taşımacılık firmaları arasında tercih yapmak ve işini doğru yapan bir firma bulmak nitekim daha zordur. Eğer taşınmaya düşünürseniz doğru düzgün bir firma ile anlaşmadan taşınmamanızı geri dönüş. Mesela bizim firmamızla oldukça köklü firmadir. Uzun yıllardan beri İstanbul hizmet sunmaktayiz.

Firmamız 2005 yılından beri İstanbul ve Türkiye’nin bütün illerine hizmet vermektedir. Biz EVEX EVDEN EVE NAKLİYAT firması olarak; İstanbul Nakliyat Firmaları arasında tecrübemiz ve teknolojik çözümlerle bilinen bir firmayız. Sizlere 7/24 hizmet vermek için varız ve hep varolmaya devam edeceğiz. İstanbul Nakliyat Firmaları’nda en ünlü ve lider firmayız. Evden eve taşımacılık hizmeti sunmak için İstanbul ve Türkiye’nin her yerinde Nakliyat hizmetini uzman kadromuz ile sunarız. .İstanbul ve İstanbul un bütün semtlerine yoğun bir tempoyla taşımacılık ve Evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız .. İstanbul Nakliyat Firmaları arasında tecrübemiz ve teknolojik çözümlerle bilinen bir firmayız. Sizlere 7/24 hizmet vermek için varız ve hep varolmaya devam edeceğiz. İstanbul Nakliyat Firmaları’nda en ünlü ve lider firmayız. Evden eve taşımacılık hizmeti sunmak için İstanbul ve Türkiye’nin her yerinde Nakliyat hizmetini uzman kadromuz ile sunarız. .İstanbul ve İstanbul un bütün semtlerine yoğun bir tempoyla taşımacılık ve Evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız .. İstanbul Nakliyat Firmaları arasında tecrübemiz ve teknolojik çözümlerle bilinen bir firmayız. Sizlere 7/24 hizmet vermek için varız ve hep varolmaya devam edeceğiz. İstanbul Nakliyat Firmaları’nda en ünlü ve lider firmayız. Evden eve taşımacılık hizmeti sunmak için İstanbul ve Türkiye’nin her yerinde Nakliyat hizmetini uzman kadromuz ile sunarız. .İstanbul ve istanbul un bütün semtlerine yoğun bir tempoyla taşımacılık ve Evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız ..

Evden eve nakliyat büyük hacimlere sahip ya da bir kaç parça eşyanın eşyanın eski mekandan yeni mekana sevkini içeren bir hizmettir. Evden eve nakliyat programları için çok istedikleri ve dikkat ettikleri konu eşyaların görmeden taşınıp onlara teslim edilmesi. Biz EVEX EVDEN EVE Esya taşıma firması olarak, eşyalara gelecek zararın profesyonel ellerde en aza düşürülmesi, uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile basit taşınma evden eve nakliye firması ile çalışma sebepleri arasında ilk sırada yer alıyor. Taşınma işlemlerinde en çok konu edilen konulardan bir kaçı belki de fahiş hizmet aldığınız hizmet, değerli eşyalarınızın zarar görmesi yada daha uzun yıllar düşündüğünüz beyaz eşyalarınızın bozularak nakil edilmesi olabilir. Biz EVEX NAKLİYAT olarak boyut bu konu da garanti verebiliriz. Çünkü biz nasıl çalışılması çok iyi biliyoruz. Hasarın zararını biz karşılıyoruz. Eşyalarınıza zarar gelmemesi için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz ..


Geleneksel yöntemlerle işleminde eşyalarınızın güvenliği çok da umursanmıyor ve eşyalarınız gelişi güzel paketlenir için hasar görüp çiziklerle nakliyatinden çıkıyor. Biz asla böyle baştan savma hizmet vermiyoruz. Bütün eşyalarınızı Avrupa’dan ithal ettiğimiz 1 numara ve tek kullanımlık ambalaj ürünleri ile sarıp sarmalıyoruz. Taşıma eşyalar asla hasar görmez ve kırılıp çizilmiyor. Yaptığımız işin arkasındayız ve bunu gururla söylüyoruz.


Nasıl çalışmalar yaptığımızı merak ediyorsanız nakliyat firmamizi arayıp randevu oluştura bilirsiniz. Müsteri hizmetlerimizi aradığınız zaman gerekli ilgi alakaya karşı kaldığınızdan hiç şüphemiz yok. Randevu oluşturduktan sonra tarfimızca evinize yolladığımız ücretsiz Ekspertiz hizmetinden faydalanaksınız. Ön hazırlığı yapılan bir nakliyat hizmeti sorunsuz sonuçlanır. Hem fiyatın netleştirilmesi hem ön hazırlığın yapılabilmesi için ekspertiz iletilmesi önemlidir. Ücretsiz Ekspertizimiz evinize gelmesinin nedeni evinizde keşif değişimleridir. Ekspertizin eviniz de yapacağı keşifte şu nedenlerdendir; eşyaların hacmi, eşyaların nerden nereye gideceği, eşyalarınızı para karşılığında, dışardan kurmalı asansör ihtiyacının olup olmadığı, nasıl bir araç ile eşyalarınıza taşıma işlemi ve fiyat bilgisini size aktarması amaçlıdır. Ekspertizimiz sizi bilgilendirdikten sonra sizin de onayınız Ile eşyalarınızın taşınacağı günü belirlenir. Taşınacak gün belirlendikten sonra size uygun bir zamaninde tam kadro olarak size hizmete başlarlar.

Eşya taşımacılığında önemli hususlardan biri ambalajlamadır. Eşyaların taşıtmak alabilecekleri diğer temel yöntemleri. Bu durumda iyi bir ambalaj yapılmalıdır.Aynı zamanda kişisellerimiz ambalaj konusunda uzmandır. Hassas ve antika ambalajı konudularında Türkiye geneli tercih edilen bir firmayız. Eşya taşıma esnasin da tükendiğinde tükendi tek kullanılıp olmak üzere Avrupa’dan ithal ambalajlama ürünüdür.

 

Firmamız bu çeşitli ürünleri kullanılmaktadır. Ambalajlama malzemelerimiz, havali patpat, streç, koli bandı, koli kutu, askı, greft kagidi vs. gibi hediye olmaktadır. Bu işte prefesyonel olmuş ekibimizle birgün önceden gelip eşyalarınızı ve paketleme yapıyoruz. Bizim işimiz eşyalarınıza hiç bir zarar vermeden, kaliteli mazeme kulanarak eşyanızı paketleme yapmak .. EVEX EVDEN EVE NAKLİYAT olarak, kaliteli malzeme kulanarak eşyalarınızı paketliyoruz. Beyaz eşyalarınızı üç kat sargı yaparak taşıyoruz. Mobilyalarınızın en güzel şekilde demonte edilyoruz ve montajını tarafımızca yapıyoruz. Tabağınız bardağınıza kadar beyaz kağıtlara sarıyoruz. Çok tecrübeli işin ustalarımız ile sizlere hizmet veriyoruz .. Biz kendimize ve yaptığımız işe güveniyoruz.


EVEX EVDEN EVE NAKLİYAT firmadı olarak evden eve nakliyat için büyük bir tecrübe ve geçmişe sahibiz. Taşımacılık Şirket sektörde en iyi hizmeti sunabilmek için her zaman elinden bütün birlikte kullanmaktadir. Kusursuz ve kaliteli bir hizmet için gerekli olan bütün donanımlara sahip olan firmamız, nakliyat için kusursuz bir hizmet verme çabasındadır. Nakliyat mesleği çok zor bir meslektir. Evden eve nakliyat hizmetinin ne kadar hassas olduğunu biliyor ve aynı hassasiyetle çalışıyoruz. Bu yüzden işimizi çok yitik bir şekilde yapıyoruz. Haydi sizde hiç vakit kaybetmeden bizi arayın bizde gelip eşyalarınızı taşıyalım.

Kuştepe Evden Eve Nakliyat 05392438404

Kuştepe nakliyat

Kuştepe Evden Eve

     Kuştepe Tarihi

Kuştepe, İstanbul’un Şişli ilçesine bağlı mahalle. Mecidiyeköy, Şişli Merkez ve İzzetpaşa mahalleleriyle komşudur.

İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin kampüsü bu mahallede bulunmaktadır. Mahallede, Kuştepe Camii adlı bir cami de yer alır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

REFERANSLAR

Open chat