Levent Evden Eve Nakliyat

Levent Evden Eve Nakliyat

EVEX NAKLİYAT firmamız; 20 yıllık tecrübesi ile bireysel olarak taşımacılık hizmeti vermektedir.
Firmamız İstanbul ve tüm Türkiye’ye kurumsal ve bireysel olmak üzere uluslar arası eşya nakliyatı, şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat, ofis ve fabrika nakliyesi, parça eşya taşımacılığı ve eşya depolama hizmeti sunuyor. Yaşamın getirdiği ayakkabı değişimi değişiklik yapmak sorun da kalabilirsiniz. Mekan değişikliği yapacağınız zaman aklınıza gelecek ilk soru da güvenilir nakliyat firması bulurmuyum olacaktır. Şehir içi evden eve taşınmanın zorluğunun üstesinden, dilerseniz birlikte olabiliriz. EVEX nakliyat ile evden taşınmanın ne kadar kolay ve taşıma boyutunu verdiğimiz hizmet sonucu göreceksiniz.


Bizimle yapmanız geçmeniz halin de, firmamız taşınacak alanlarınız için ilk önce ekspertiz evinize yolluyor ve ekspertiz eviniz de gözlemliyoruz. Evinizin taşınması için kaç taşıma elemanı lazım, eşyalarınız için ne kadar ambalaj gerekli, nasil bir araç eşyalarızı lazım için lazım, evinizin nakliyesini gerçekleştirirken yük asansörü gereklimi ve fiyat bilgisi hakkında bilgi verir. Sizi sürüklemek gibi bilgilendirir. Sizin için yapılacak açıklamaları yapar ve sizin de onayınız ile birlikte taşınacağınız gün yıkan gün tam kadro olarak işe başlarlar.


Ekibimiz evinizin taşınacağı gün tam kadro olarak verilen adreste olurlar. Eşyalarınız titizlikle toplanır, sökülür, ambalj edilir ve taşınmaya hazır hale getirilir. Taşıma işlemi yine aynı titizlikle ve eşyalar hasar almayacak şekilde taşınır. Eşyalar doğacak bir şekil de istiflenir. Eşyaların istiflemesi de bitince, tecrübeli ve İstanbul trafiğine hakim şoförümuz verilen adrese doğru harekete geçer. Verilen adrese varınca eşyalar dikkatli ve pratik bir şekilde yeni evinize taşınır. Eşyaların eve taşıma işlemi de bitince evin dizaynı yapılır. Beyaz eşyalar (buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinesi, ankastre seti, televizyon) ve avizeler tesisatci eşyalar. Mobilyalar (kardolabi, vitrinler, masa, tv ünitesi vs.) marangoz ile kurulur. Mutfak eşyalarınızın hepsi isteğiniz üzerin yerli yerine konulur ve yine hersey isteğiniz üzerine dizayn edilir. Perdeler takılır, halılar serilir. Bütün işleri bitirince eşyalarınız hasarsız bir sekilde teslim edilir ve size de gönül rahatlığıyla ilgili sürmek kalir…


LEVENT EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMASI:
Levent evden eve nakliyat; bazi nedenlerden taşınma ihtiyacınızı yıllardır güvenli ve hızlı bir şekilde yapan, sizlere kaliteli evden eve nakliyat sunan firma. Firmamız, geniş kapsamlı hizmetleri ile İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında kaliteli bir tatlı hizmet vermektedir .. İstanbul da taşımacılık ihtiyacınızı karşılayan firmamız uygun gördüğünüz müşterilerinin yüzünü güldürmektedir. Siz de taşımacılıkta güvenilir ve öncü bir firma arayışına girmek için bizi tercih edebilirsiniz. İstediğiniz saat diliminde bizimle iletişime geçebilir, taşımacılık hizmetimiz için randevu oluşturabilirsiniz.


Ev taşımacılığı zaman stresli geçer. Çünkü çok stresli bir uğraştır. Bundan sonra eşyalarıma zarar gelir mi, eşyalarım çalınır mi ve iyi bir firma bulurmuyum korkusu sarar insanları. Kez bu stresi yaşamamak için bazen evinin nakliyesini yapmaktan çekinen insanlarla karşılaşıyoruz. Bu stresi yaşamalarındaki temel sebeb ise daha önceden evini yanlış firmalara taşıtmış olması ve nakliyat konusunda tecrübesizdir. Bu yüzden taşınacağınız zaman doğru firmayı bulmadan harekete geçmeyin. Mutlaka tecrübeli firmaayla anlaşıp evinizin nakliyesini yaptırın. EVEX NAKLİYAT yaklaşık olarak İstanbul da 30 çeviri ve tecrübeli yazı ile hizmet vermektedir. Uzun yıllardan bu yana değişmeyen profesyonel çalışanlarımız sayesinde onun işin üstesinde gelerek mesleğimiz en doğru şekilde ilerlemekteyiz.


Senelerdir İstanbul’un ilçelerine ve mahallelerine güvenilir ve kaliteli bir şekilde hizmet vermekteyiz. Yaptığımız bütün işlerde müşteri memnuniyetini 0 alarak bu günlere geldik. Abartmadan söyleyebiliriz ki biz İstanbul da nakliyat firmalari arasin da en iyiler arasında yer almaktayiz. Bunu gururla söyleyebilmeyi siz müşterilerimiz bize öğretti. Sizlerden aldığımız memnuniyet sayesinde gittikçe büyüyoruz ve nakliyat ilgi odağı oluyoruz. Nakliyat meslegi sadece para kazanmak değil, aynı zaman da gönül işidir…
İstanbul’da evden eve taşımacılık hizmetini iyisiyle, kötüsüyle veren yüzlerce firma bulunmakta. Bundan dolayi yapmaktan işi bitireyim paramı alayım gibi bakar. Taşı eşyalara önem vermez, değersiz eşya olarak bakar. 20 yıl  yıllık tecrübeli nakliyat firmaları ile anlaşmadan taşınmayın.


EVEX Nakliyat 20 yıllık tecrübesiyle beden bu konu kusursuz hizmet sağlar. Çünkü kendi eşyalarınızı taşırken o kadar dikkatli ki sizin eşyalarınıza sizden daha çok değer verip taşıyor .. Bu yüzden nakliyecilik konuşun da iyi hizmet büyüyen çalıyor, yolumuza bu şekil de hızlı bir biçim de devam etmeye devam ediyor. Sizde eşyalarınızı çok değerli görüyorsanız, doğru adreste bulunuyorsunuz.


Ciddi değerli bir çalışan ulaştıran uzman araştırmalarımız, müşterilerimize herzaman pozitif ve gülerle hizmet sunmaktadir. Şehir içi ve sehirler arası evden eve ve diğer taşıma alanların hizmet veren nakliyatı yapan ön sıralar da yer almaktadır. Profesyonel ekibimize 7/24 her zaman hizmetinizdeyiz. EVEX NAKLİYAT firmamız, kaliteli malzemeleri ve son model araçlarımızla İstanbul’da sizlere hayallerin ötesin de taşınma hizmeti veriyor.

Levent Evden Eve Nakliyat:05392438404     

Levent Evden Eve Nakliyat

Levent Evden Eve Nakliyat

Levent semti, 1950’li yıllarda Emlak ve Kredi Bankası’nın yaptırdığı toplu konut projeleriyle tanımlanmıştır. 1950 yılında tamamlanan ilk kısım evler Levent‘in çekirdeğini oluşturmuş, bundan sonra yapılan 3 kısım konut, 2. Levent, 3. Levent ve 4. Levent adlarıyla anılmaya başlanmıştır.

Levent’in Tarihi
Levent, İstabul’un Beşiktaş ilçesine bağlı bir semttir. Batıda Büyükdere Caddesi, doğuda Etiler ve Akatlar, güneyde Levazım Mahallesi, kuzeyde ise Maslak semtleriyle çevrilidir.

Levent semtinin ilk kullanımı Sultan I.Abdülhamit dönemine rastlar. 1780’li yıllarda padişah, bugünkü Büyükdere Caddesi’nin doğusunda bulunan bölgeyi Kaptan_ı Derya Cezayirli Hasan Paşa’ya vermiş,o zamanki deniz askerleri Levent adıyla anıldığı için Cezayirli Hasan Paşa’nın bu toprakları “Levent Çiftliği” adıyla anılmaya başlanmıştır.

I.Abdülhamit’den sonra tahta geçen III.Selim, Nizam_ı Cedid ordusunun ilk kışlasını Levent Çiftliği’nde kurmuştur. Bu tarihten sonra da bölge Levent Çiftliği ya da Levent Kışlası olarak bilinmiştir. Kışla bugünkü Ortaköy ile Baltalimanı arasındaki sırtlardaydı. 1790’lı yıllarda yaklaşık 4000 kişilik bir askeri birliğin barındığı bu çiftlikte,Çalıkuşu Sokak, Balmumcu, Baltalimanı, Büyükdere Caddesi, Beşiktaş, Cezayirli Hasan Paşa, Ebulula Mardin Caddesi, Emlak Kredi Bankası, Etiler, Kaptanı Derya, Levazım Mahallesi, Levent, Levent Kışlası, Maslak, Nimet Çalapala, Nisbetiye caddesi, Nizam-ı Cedid, reşat Nuri Güntekin, Sabancı Center, Sülün Sokak, yapı Kredi Plaza, Zincirlikuyu

Yorumlar

istanbul nakliyat
12 Nisan 2021

iyi nakliyat firması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

REFERANSLAR

Open chat