Sertifikalarımıza Bir Yenisi Daha Eklendi

Evex Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat K3 Yetki Belgeli

İSTANBUL NAKLİYAT

Sektörün en köklü firmaları arasında yer edinen İstanbul nakliyat, taşıma, lojistik ve depolama gibi alanlarda hizmet vermektedir. Türkiye’nin 81 iline düzenlenen sevkiyatlar yardımıyla tüm eşyalar kısa bir süre içerisinde adreslere ulaştırılmaktadır. özellikle evden eve nakliye ofis taşımacılığı gibi hizmetler, bir tek alanında uzman olan personeller ile gerçekleştirilmektedir.Istanbul taşıma Dolasıyla da en minik bir probleminin yaşanması söz mevzusu değildir. İstanbul taşıma firması Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan tüm ilçeler içinde araç desteği sağlamaktadır. Ek olarak tamamen ücretsiz bir şekilde verilen ekspertiz hizmeti sayesinde de fiyat noktasında müşterilerin en doğru bilgiye ulaşması hedeflenmektedir. Firma, taşıma, paketleme, montaj ve söküm şeklinde uygulamaları bilimsel yöntemler ile gerçekleştirmektedir.

Kaliteli Hizmet
İstanbul nakliyat firması, taşıma işlemlerinin gerektirmiş olduğu hassasiyete ve tecrübeye haizdir. özelliklede sevkiyat sırasında yanlış meydana getirilen uygulamalar nedeniyle pek çok eşya zarar görmekte ve tekrar kullanılamaz bir hale gelmektedir. Firma ise, bu gibi problemlerin yaşanmaması için üst düzey bir ambalajlama desteği sunmaktadır. Mutfak eşyaları, mobilyalar, koltuk takımları ve masalar özenle paketlenmektedir.Istanbul taşıma Paketlerin içerisine yerleştirilen strafor şeklinde destek malzemeleri yardımıyla de yüklerin en küçük bir darbeye maruz kalması engellenmektedir. İstanbul taşıma firması yükleme işlemlerini de eşyaların fizyolojik özelliklerine göre gerçekleştirmektedir. Dolasıyla fa aracın hareketi sırasında da taşıma güvenliği maksimum bir düzeyde sağlanmaktadır.

Ev Nakliye Hizmetleri
Ev nakliye hizmeti almak isteyen bireylerin karşısına sanal taşımacılık şirketleri çıkmaktadır. Bu şirketler müşterilerinden almış oldukları işi belirli bir ücret karşılığında başka firmalara vermektedir. Bu nedenle de müşteriler hem mağdur olmakta bununla beraber daha fazla ücret ödemektedir. İstanbul nakliyat ise, kesinlikle komisyon üzerinden iş almamaktadır. Firma paketleme, montaj ve sökme takma şeklinde işlemleri kendi bünyesinde hizmet veren personeller ile gerçekleştirmektedir.Istanbul nakliye ayrıca adreslere yönlendirilen çalgıların üzerinde firmaya ait olan logolar yada markalar yer almaktadır. İstanbul taşıma yardımıyla ev taşıma esnasında stres yaşama derdinden kurtulabilir ve tüm yüklerinizin güvenli bir şekilde adreslere ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

İstanbul nakliyat Farkı
20 yıldır bu sektörde hizmet veren İstanbul nakliyat firması, tüm çalışma alanlarında önceliği her vakit satın alan memnuniyetine vermektedir. Taşıma işlemleri en geç 1 gün içerisinde tamamlanarak bireylerin sorunsuz bir halde yeni adreslerine yerleşmeleri sağlanmaktadır. Ayrıca firma Türkiye’de bulunan tüm il ve ilçeler içinde nakliye hizmeti vermektedir. Taşınacak olan eşyalar ekspertiz ekipleri tarafınca sigortalandıktan sonra çalgılara yerleştirilmektedir. İstanbul nakliyat firması asansörlü taşımacılık noktasında da müşterilerine profesyonel bir destek sağlamaktadır. Detaylı data almak için derhal şirket ile mesajşime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

REFERANSLAR

Open chat