Sigortalı Evden Eve Nakliyat/05392438404

Sigortalı Evden Eve Nakliyat/05392438404 Evex Nakliyat 

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık İstanbul Sigortalı nakliyat sözleşmesi garantili nakliye hizmeti, İstanbul sigortalı taşıma kasko kapsamında zararlarınızı karşılar. Güvenli ve güvenli nakliye şirketimiz kara yolunda seyir halindeyken ve taşıma esnasında olası tüm zararlarınızı (200 Bin TL ye kadar) karşılar. İstanbul evden eve nakliyat firması olarak tüm semt ve ilçeler başta olmak üzere Türkiye geneli sigortalı taşıma hizmeti sunmaktayız. Sigortalı Evden Eve Taşımacılık Hizmeti


Taşınma işlemi başlamadan Evex taşıma firmamız tarafınca bütün eşyalarınız yüksek bir karşılık karşılığında sigortalanır. Karşılıklı anlaşma neticesinde belirlenen tüm koşullar yerine getirilir. Eşyaların güvenliği için lüzumlu bütün tedbirler bizim tarafımızca alınır. Alanında uzman personel kadromuz ile tüm eşyalarınızı tek tek eşya paketleme hizmeti kapsamında ambalajlayıp paketliyoruz. Kırılacak eşyaları ayrı ayrı belirleyip işaretliyoruz. Ayrıca eşyaların daha kısa sürede taşınması ve daha güvenli bir şekilde nakliyelerinin yapılmasını sağlıyoruz. Bu kapsamda Asansörlü evden eve nakliyat aracımız ile her türlü eşyayı 25 metre yüksekliğe kadar rahatlıkla ve güvenli bir halde taşıyoruz.

İstanbul Sigortalı Evden Eve Taşıma Şirketi
Sigortalı nakliyat sözleşmesi yapmamızdaki amaç taşınma esnasında eşyalarınızda oluşabilecek zararların karşılanmasıdır. Sigortalı Evden Eve Taşımacılık, Evden Eve nakliyat sürecinde eşyalarınızın darbe alma, çizilme ve kırılmalara karşı anlaşmalı sigorta acentemiz tarafından sigorta altına alınmasıdır. Herhangi bir zarar olması durumunda zararınız tarafımızca karşılanmaktadır.

Ustalaşmış Sigortalı Evden Eve taşıma İle Taşının
profesyonel sigortalı evden eve taşıma firmamız ile taşının rahat ve konforlu bir nakliye hizmetinin keyfine varın. Güvenli ve garantili nakliye firmamız tüm aşamalardan mes’uliyet kabul eder. Yazılı sözleşmeli taşıma ile siz kıymetli müşterilerimizin çekincelerini ve isteklerini güvence altına alır. Dahası anlaşmalı sigorta poliçesi ile tüm eşyalarınızı emtia sigortası ile güven altına alır. Hedefimiz her iki tarafın da güvenliğini sağlamak ve eşyaların zarar görmesini engellemektir. Söz gelimi Tv yada bir beyaz eşyanızın kırılması zarar görmesi halinde maddi zarara uğrarsınız. Evex taşıma şirketimiz emeğinizin heba olmasını istemez.

Sigortalı Ev Taşıma Avantajları
Sigortalı ev taşıma avantajları taşınacak birey için oldukça örutubet taşır. Aracınızı kaskolu yapıp yapmamanız arasındaki fark gibidir sigortalı taşınmak. Dolayısıyla bizim tüm nakliye hizmetlerinde uyguladığımız bir yöntemdir. İstanbul’da sigortalı nakliye hizmeti sunan pek firma veya şirket yoktur veya yok denecek kadar azdır. Siz kıymetli müşterilerimize tavsiyemiz 250-300 tl lik fark için merdiven altı firmalar yerine Resmi ve Logolu araçları bulunan taşıma şirketimizi tercih ediniz.

Kurumsal Sigortalı Evden Eve Taşımacılık Hizmeti Alın
Kurumsal sigortalı evden eve taşımacılık hizmeti alın, stresten sorundan uzak konforlu taşıma hizmetinin keyfine varın. Güvenli nakliye hizmetlerimiz kurumsal nakliye şirketimiz tarafınca sunulur. Hedefimiz yeni evinize taşınırken eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasıdır. Sizler de aynı doğrultuda güvenliği düşünüyorsanız Evex Evden Eve Nakliye firmamızı tercih edin. Siz de kazanın.

Sigortalı Evden Eve nakliyat Fiyatları
Sigortalı evden eve nakliyat fiyatları hakkında bilgi vermeyi hedefliyoruz. Ancak başka firmalar gibi bu hizmetimiz için ek ücret talep etmiyoruz. Evet sigortalı nakliye hizmetimiz tamamen ücretsizdir. Tüm nakliye taşımacılık işlemlerimizde uyguladığımız bir yöntemdir. Eşyalarınız poliçe kapsamında güvenle taşınır.

Sigortalı nakliyat Hizmeti Hakkında Sorulanlar
Nakliye sigortası nedir?
Taşıma sigortası, anlaşmalı sigorta poliçesi tarafınca nakliye sürecinde eşyaların koruma altına alınma işlemidir. Olağan dışı zararlı durumlarda kaybınızı karşılamayı hedefler.

Eşya taşıma sigortası hangi durumlarda yapılır?
Esasen nakliye hizmetlerinde eşya taşıma, ev taşıma, nakliyat sigortası aslına bakarsanız olması gereken bir durumdur. Bizce bütün taşıma işlemlerinde yapılması gerekir.

Sigortalı Ev Taşıma hizmeti kapsamı nedir?
Bir tek ev taşıma değil, sigortalı taşıma hizmetimiz bütün nakliye hizmetlerini (Ev taşıma, ofis taşıma, eşya depolama şeklinde) kapsar.

Sigortalı evden eve taşıma ücreti ne kadar?
Evex Kurumsal nakliyat firmamız sigortalı nakliye hizmetini her şey dahil taşıma kapsamında ücretsiz olarak düzenler.

Kasko sigortalı nakliyat hizmeti için sözleşme yapılıyor mu?
Evet taşınmaya başlamadan önce hasarlı eşya tespiti yapılır. Peşinden sigortalı nakliye sözleşmesi düzenlenir. Taşınma sürecinde olası zararlarınız karşılanır.

Etiketler: evden eve, İstanbul Sigortalı nakliyat, Kadıköy Sigortalı Evden Eve nakliyat, Kadıköy Sigortalı taşıma, Kadıköy Sigortalı Taşıma, Kartal Sigortalı nakliyat, Kartal Sigortalı Taşımacılık, Sigortalı nakliyat Firmaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

REFERANSLAR

Open chat